PUSLAPIO TEISINĖ INFORMACIJA

Paslaugų teikimo sąlygos

Sveiki atvykę į Lazinka MUSIC!

Šiose sąlygose aprašomos Luko Lazinkos tinklapio, esančio adresu lazinka.com, naudojimo taisyklės ir nuostatai.

Lankydamiesi šioje svetainėje tikimės, kad sutinkate su šiomis sąlygomis. Nesinaudokite paslaugomis, kurias teikia šis puslapis, jei nesutinkate su visomis šiame puslapyje pateiktomis sąlygomis.

Slapukai:

Svetainė naudoja slapukus, kad padėtų suasmeninti Jūsų patirtį internete. Prisijungdami prie „Lazinka MUSIC“ sutikote naudoti reikiamus slapukus.

Slapukas yra tekstinis failas, kurį tinklalapio serveris įdeda į jūsų standųjį diską. Slapukai negali būti naudojami programoms paleisti arba virusams paleisti į Jūsų kompiuterį. Slapukai yra unikaliai priskirti Jums ir juos gali nuskaityti tik slapuką išleidusio domeno žiniatinklio serveris.

Mes galime naudoti slapukus norėdami rinkti, saugoti ir sekti informaciją statistiniais ar rinkodaros tikslais, kad galėtume valdyti savo svetainę. Jūs turite galimybę priimti arba atmesti pasirenkamus slapukus. Yra keletas būtinų slapukų, būtinų mūsų svetainės veikimui. Šiems slapukams nereikia jūsų sutikimo, nes jie visada veikia. Atminkite, kad priimdami būtinus slapukus, jūs taip pat sutinkate su trečiųjų šalių slapukais, kurie gali būti naudojami naudojantis trečiųjų šalių teikiamomis paslaugomis, jei naudojatės tokiomis paslaugomis mūsų svetainėje, pavyzdžiui, trečiųjų šalių teikiamu vaizdo rodymo langu ir integruotu į mūsų svetainę.

Licencija:

Jei nenurodyta kitaip, Lukas Lazinka ir (arba) jo licencijų išdavėjai priklauso visos „Lazinka MUSIC“ medžiagos intelektinės nuosavybės teisės. Visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Tai galite pasiekti iš „Lazinka MUSIC“ tinklapio savo asmeniniam naudojimui, laikantis šiose sąlygose nustatytų apribojimų.

Jūs neturėtumėte:

  • Kopijuoti ar pakartotinai skelbti medžiagą skelbtą šiame tinklapyje

  • Parduoti, nuomoti ar iš naujo licencijuoti medžiagą skelbtą šiame tinklapyje

  • Atkurti, duplikuoti, perkelti medžiagą skelbtą šiame tinklapyje

  • Perskirtyti turinį skelbtą šiame tinklapyje

Šis susitarimas įsigalioja tuoj pat po susipažinimo su juo.

Kai kurios šios svetainės dalys suteikia vartotojams galimybę skelbti ir keistis nuomonėmis bei informacija tam tikrose svetainės srityse. „Lazinka MUSIC“ nefiltruoja, neredaguoja, neskelbia ir neperžiūri komentarų, kol jie nėra svetainėje. Komentarai neatspindi Luko Lazinkos, jo agentų ir (arba) susijusių įmonių požiūrio ir nuomonės. Komentarai atspindi asmens, kuris skelbia savo nuomonę ir nuomones, pažiūras ir nuomones. Tiek, kiek leidžia taikomi Lietuvos įstatymai, „Lazinka MUSIC“ nėra atsakinga už komentarus ar bet kokią atsakomybę, žalą ar išlaidas, atsiradusias ir (arba) patirtas dėl bet kokio šio komentarų naudojimo ir (arba) paskelbimo ir (arba) pasirodymo šioje interneto svetainėje.

„Lazinka MUSIC“ pasilieka teisę stebėti visus komentarus ir pašalinti bet kokius komentarus, kurie gali būti laikomi netinkamais, įžeidžiančiais, diskriminuojančiais arba pažeidžiančiais šias sąlygas.

Jūs garantuojate ir sutinkate, kad:

  • Jūs turite teisę skelbti komentarus mūsų svetainėje ir turėti visas tam reikalingas licencijas ir sutikimus

  • Komentarai nepažeidžia jokių intelektinės nuosavybės teisių, įskaitant, bet neapsiribojant, bet kurios trečiosios šalies autorių teises, patentą ar prekės ženklą

  • Komentaruose nėra jokios šmeižikiškos, apgaulingos, įžeidžiančios, nepadorios ar kitaip neteisėtos medžiagos, kuri yra privatumo pažeidimas

  • Komentarai nebus naudojami siekiant paskatinti ar reklamuoti verslą, ar papročius, arba pristatyti komercinę ar neteisėtą veiklą.

Jūs suteikiate „Lazinka MUSIC“ licenciją naudoti, atgaminti, redaguoti ir leisti kitiems naudoti, atgaminti ir redaguoti bet kokius jūsų komentarus bet kokiomis formomis, formatais ar laikmenomis.

Turinio atsakomybė:

Mes prisiimame atsakomybę už turinį, kuris rodomas šioje svetainėje. Jokioje svetainėje neturėtų būti nuorodų, kurios gali būti interpretuojamos kaip šmeižikiškos, nepadorios ar nusikalstamos arba pažeidžiančios, kitaip pažeidžiančios arba skatinančios pažeisti ar kitaip pažeisti trečiųjų šalių teises.

Teisių išlygos:

Pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šias sąlygas ir jų susiejimo politiką. Nuolat siųsdami nuorodą į mūsų svetainę, sutinkate laikytis šių susiejimo sąlygų ir sąlygų.